Треньорът на Лудогорец Станислав Генчев даде мнението си за тежката

...

Станислав Генчев: Изключително лош развой на мача, ще си извадим поуки

Треньорът на Лудогорец Станислав Генчев даде мнението си за тежката загуба с 0:6 от Еспаньол.

" Изключително неприятен процес на мача. С първата обстановка получихме гол, в края на полувремето останахме с 9 души.

През второто полувреме за нас бе значимо да не позволяваме повече голове. Няма какво да кажа. Неприятна загуба. Никой не очакваше да се случи нещо сходно.

Ранният гол стана след корнер. Не се подредихме добре. Грешката за аления картон бе самостоятелна. Случва се на най-хубавите.

С 10 индивида не са един или два случаите, в които тим обръща мача. Рафа вярно извърши нарушаването. Щом съдията е дал втори жълт картон, значи го има. Планирахме да го сменим на полувремето.

Няма да е единствено този треньор, който да ме е надиграл. От загубите би трябвало да се изваждат поучения ", съобщи Генчев.
 Еспаньол разруши Лудогорец с 6:0 в мач от Лига Европа
Кошмар за Лудогорец! Еспаньол опустоши " орлите " с 6:0