АНАХАЙМ, Калифорния (AP) — Алек Бърлесън удари хоумър с два

...

Хоумър на Алек Бърлесън с 2 ръна в 7-ия ининг издига Кардиналс до победа със 7-6 над Ейнджълс

АНАХАЙМ, Калифорния (AP) — Алек Бърлесън удари хоумър с два ръна в седмия ининг, Педро Пагес имаше три ръна дубъл за първия му триумф в MLB и Сейнт Луис Кардиналс победиха Лос Анджелис Ейнджълс със 7-6 във вторник вечерта.

Кевин Пилър имаше три попадения, а Логан О'Хоуп имаше три ръна Хоумър в четвъртия ининг, когато Ейнджълс паднаха до 1-5 на настоящото си домакинство, макар че съумяха да се съберат от ранен недостиг от пет серии. Ореолите са най-лошият 5-16 във Висшата лига вкъщи.

Бърлесън също означи три попадения, до момента в който домакинстваше за четвърти път в 16 мача, откакто нямаше нито един в първите си 19. Нолан Аренадо поведе седми с базов удар, преди Бърлесън да се свърже с плъзгача на Амир Гарет и да го трансферира през стената на дясното поле, с цел да даде на Кардиналс третата им поредна победа.

Сони Грей (5-2) удари девет в шест ининга, само че позволи пет ръна и осем попадения. Райън Хелсли направи своето 13-о избавяне.

Хънтър Стрикланд (1-1) взе загубата. <...