Тимът на Ботев (Гълъбово) надви с 2:1 Локомотив (Горна Оряховица)

...

Ботев с обрат в Горна Оряховица

Тимът на Ботев (Гълъбово) надделя с 2:1 Локомотив (Горна Оряховица) като посетител в мач от 7-ия кръг на Втора лига. Гостите реализираха триумфа след поврат през втората част. В последната минута на първата част Красен Трифонов даде задатък на " железничарите " с първото си попадения за сезона. Две попадения на Рангел Абушев (73) и Свилен Щерев (77) донесоха цялостен поврат за отбора от Гълъбово. За Абушев това е втори гол в тази акция, до момента в който Щерев има към този момент четири попадения от седем мача, като е голмайстор на отбора си, дружно с Методи Костов.
Играчите на Ботев имат три победи в последните четири мача, като с актив от 13 точки разделят второто място с Арда и Поморие.

Локомотив пък остана с актив от пет точки на 15-то място в класирането.

КЛАСИРАНЕ

ВСИЧКИ МАЧОВЕ НА БОТЕВ (ГЪЛЪБОВО)

ВСИЧКИ МАЧОВЕ НА ЛОКОМОТИВ (ГОРНА ОРЯХОВИЦА)
Втора лига 7 кръг, събота 15 септември  Локомотив (Горна Оряховица) 1:2предстои  Ботев (Гълъбово)