Световният вицешампион Хърватия и Словения завършиха при резултат 1:1 приятелския

...

Хърватия и Словения не се победиха в контролна среща

Световният вицешампион Хърватия и Словения приключиха при резултат 1:1 приятелския си мач, който се игра на " Едюкейшън Сити Стейдиъм " в Катар.

Бъдещият противник на България излезе напред в резултата в 39-та минута, а създател на попадението стана Андрей Кръмарич.
 Хърватия дефинира състава за контролата с България

Вижте кои футболисти повика Златко Далич

Символичните посетители от Словения играха сносно в този дуел и напълно разумно съумяха да изравнят резултата. Това се случи в първата минута от добавеното време, когато Яка Бийол засече с глава центриране от корнер и изравни резултата.

Следващият противник на " шахматистите " е България, а дуелът ще се играе на 29 март(вторник) от 18:00 часа.