Старши-треньорът на Хебър Николай Митов остана доволен от играта на

...

Митов: Резултатът можеше да бъде и по-изразителен

Старши-треньорът на Хебър Николай Митов остана удовлетворен от играта на своите след победното 2:1 над Созопол, само че съобщи, че е желал по-убедителен резултат, който да отговори на показаното от 22-та на терена.

" Хубаво е, че вкарахме рано гол. След това имахме и две положения. Исках да проявим повече самообладание в управлението на топката. След почивката играхме по-добре. Стигнахме до втори гол и отново проявихме уязвимост в реализицията на още попадения, които да създадат успеха ни солидна и като резултат, с изключение на като игра. Изброих на прима виста 5-6 стопроцентови положения. Задължително бе да отбележим най-малко 2 от тях с цел да си решим мача. Не вкарахме трети гол, получихме ние подобен от дузпа и най-после не бяхме спокойни. При положителната игра, владеенето на топката желая да бъдем съответни и като резултат. Ще работим върху това. Очаквах тъкмо такава игра от Созопол. Затова желаех да имаме мощни флангови офанзиви и през втората част този план сработи ", съобщи още наставникът на хебърци.
Източник: marica.bg