Сръбският национал Александър Митрович се върна в титулярния състав на

...

Ливърпул май се прости с Шампионската лига

Сръбският национал Александър Митрович се върна в титулярния състав на " Фулъм ", откакто изтърпя 8 мача наказване, само че се оказа, че към този момент няма даже и фланелка за него. Той бе на терена без номер и име на екипа, което е нещо извънредно във Висшата лига. На полувремето този пропуск бе оправен.

Митрович вкара и двата гола за 2:2 с " Кристъл Палас ".

" Ливърпул " май се елементарни с очакванията за Шампионска лига, откакто наплави 1:1 от " Астън Вила " вкъщи. В 27-ата минута Джейкъб Рамзи откри за бирмингамци. Това се случи тъкмо 5 минути откакто Оли Уоткинс не уцели вратата от дузпа за гостите. Фирмино изравни в последната минута.

От равенството се възползва " Манчестър Юнайтед ", който победи с 1:0 " Борнемът " като посетител след гол на Каземиро в 9-ата минута.

Така " Юнайтед " има 3 точки преднина и мач по-малко от " Ливърпул " кръг преди края на сезона.

" Тотнъм " бе унизен още веднъж, откакто падна с 1:3 вкъщи от " Брентфорд ".
Източник: dnesplus.bg