София. ЦСКА и Бодьо/Глимт завършиха наравно 0:0 в мач от

...

ЦСКА с първа точка в групите на Лига на конференциите

София. ЦСКА и Бодьо/Глимт приключиха наедно 0:0 в мач от втория кръг от група " С " на Лига на конференциите. Срещата протече при поделено превъзходство - през първата част алените бяха по-добрият отбор, само че след почивката отстъпиха самодейността на норвежците.

Мачът мина и през трагичен миг, който пристигна в заключителните секунди на даденото от рефера 3-минутно продължение на мача. Тогава Футболист на Бодьо вкара с глава след центриране отдясно, само че реферът анулира попадението, защото видя нещо неправилно при единоборството му за високата топка с Турицов.

Така алените завоюваха първата си точка в групата и заеха третото място след два изиграни дуела. Лидер е Рома с 6 точки, а с четири на второто място е Бодьо/Глимт. На последното място с две провали е идващият противник на алените Зоря (Луганск).
Източник: focus-news.net