Със скандално съдийство и спорна дузпа ще се запомни мачът

...

Със скандално съдийство и спорна дузпа ще се запомни мачът от седмия кръг на Втора лига между „С

Със скандално съдийство и противоречива дузпа ще се запомни мачът от седмия кръг на Втора лига сред „ Созопол “ и „ Янтра “ Габрово.

В основни настоящи лица се трансфораха основният рефер Стефан Гурков и четвъртия арбитър Кристиян Тодоров, а на „ Арена Созопол “ двата отбора не съумяха да се победят, завършвайки наедно 1:1.
Венцислав Гюзелев откри резултата за домакините в 36-ата минута. Десет минути преди края на мача реферът обаче отсъди несъществуваща дузпа.
Това провокира негодуванието на „ небесносините “ и двама от аварийна пейка получиха червен картон. Сред „ провинените “ бе Диян Молдованов, който напусна терена.

Капитанът ще пропусне гостуването на своя отбор на дублиращия „ Лудогорец “ идващия кръг.
За отбора от Габрово 11-метровия углавен удар извърши Петър Казаков, който оформи крайното 1:1 в 85-ата минута.
Отборът на „ Янтра “ остава непобеден от началото на сезона, като досега са с една победа и 6 равенства. „ Созопол “ заема предпоследното място във краткотрайното класиране.