Реал Мадрид се наложи над третодивизионния Фуенлабрада с 2:0 като

...

Реал Мадрид с резервите надви третодивизионен тим с две дузпи

Реал Мадрид се наложи над третодивизионния Фуенлабрада с 2:0 като посетител в първи мач от 1/16 финалите на шампионата за Купата на краля.

В състава на "белия балет" за този мач попадаха запаси и огромните звезди изобщо не бяха включени в листата.

Марко Асенсио откри резултата в 61-ата минута от дузпа, отсъдена за нарушаване против 18-годишния десен бек на Реал Ашраф Хакими.

В 80-ата минута реферът свири още една дузпа в интерес на Реал, която бе осъществена от крилото Лукас Васкес. Футболистът на домакините Пако Кандела пък получи втори жълт картон за фаула, който извърши. В края на мача бе изпъден с пряк червен картон и 20-годишният централен бранител на Реал и юношески национал на Испания Хесус Вайехо. Ответният мач ще се играе в Мадрид на 29 ноември.

Леида - Реал Сосиедад 0:1

Депортиво Ла Коруня - Лас Палмас 1:4

Жирона - Леванте 0:2

Тенерифе - Еспаньол 0:0. /БГНЕС
Източник: bgnes.com