Микел Артета заяви, че емоционалната победа на Арсенал в дербито

...

Микел Артета обещава титлата на Арсенал след емоционалната победа в дербито на Северен Лондон

Микел Артета съобщи, че " прочувствената " победа на Арсенал в дербито на Северен Лондон е потвърдила, че са подготвени да се оправят с напрежението от борбата за купата този сезон.

И босът на " артилеристите " даде обещание: " Ще се оправят в действителност. " Лидерите във Висшата лига се пребориха с късен удар на Спърс, с цел да останат точка пред Манчестър Сити.

Миналия сезон Артилеристите водеха с осем точки, преди да изтърван късните точки и да завършат зад тима на Пеп Гуардиола. Но след трета поредна победа във Висшата лига, босът на топчиите сподели: „ Доказахме, че можем да се оправим с този стадий от сезона по-добре от предходната година.

„ Когато печелиш, постоянно е по този начин. Миналия сезон ние не, тъй като отидохме на Уест Хям и пропуснахме дузпа, а против Ливърпул допуснахме в 91-та минута и тогава не сте в положение да се основава на този резултат гол в последната минута да създадем 3-3, тогава нямаше да сме подготвени

„ Маржовете са толкоз дребни. Молех се най-после. Имаше толкоз доста игра...