Пловдив. Локомотив (Пловдив) и Черно море завършиха наравно 1:1 в

...

Локомотив и Черно море завършиха наравно 1:1 в мач от 17-ия кръг на Efbet лига

Пловдив. Локомотив (Пловдив) и Черно море приключиха наедно 1:1 в мач от 17-ия кръг на Efbet лига. Гарсия даде задатък на гостите с попадение от дузпа в 12-ата минута, само че Димитър Илиев възвърне равенството с гол в 37-ата минута също от дузпа. Варненци към този момент са в серия от 10 мача без загуба, като записаха 4 триумфа и 6 равенства. Главният арбитър Георги Давидов подмина нарушаване на Виктор Попов за втори жълт и респективно червен картон през второто полувреме, което изнерви в допълнение домакините.

С това тъждество Черно море събра 29 точки и излезе на втората позиция. Също толкоз точки имат ЦСКА и Ботев Пловдив, само че " армейците " са играли четири мача по-малко. Локомотив остава седми с 24 точки, колкото има и Берое, само че старозагорци имат преимущество в директния мач.
Източник: focus-news.net