Петкратният световен шампион Бразилия победи с лекота домакина на Мондиал

...

Бразилия разби Русия на Лужники

Петкратният международен първенец Бразилия победи с лекост домакина на Мондиал 2018 Русия с 3:0 в контролна среща, играна на стадион " Лужники " в Москва. И трите гола за Селесао паднаха през второто полувреме. Миранда откри резултата в 53-а минута с добавка, откакто вратарят Акинфеев мазета удар с глава на Тиаго Силва.

В 62-а минута Филипе Коутиньо удвои от дузпа, отсъдена за фаул на Головин против Паулиньо. Крайното 3:0 оформи Паулиньо, който осъществя с глава след центриране на Вилиан.

Привържениците на Сборная останаха разочаровани от представянето на своя тим и започнаха да напущат трибуните надалеч преди последния съдийски сигнал. В идната си контрола Русия приема Франция в Санкт Петербург на 27 март.
Източник: bnr.bg