Първият финалист в Шампионска лига е вече известен - Ливърпул!

...

Не дразни лъва! Машината Ливърпул е на финал за КЕШ

Първият финалист в Шампионска лига е към този момент прочут - Ливърпул! Очаквано и разумно, откакто алените победиха Виляреал и в реванша в Испания. Триумфът с 3:2 обаче трябваше да стане след цялостен поврат през второто полувреме.

Защото през първата част Виляреал шокира британския гранд и на почивката водеше с 2:0. Ефектът подценяване бе налице след успеха с 2:0 за Ливърпул в първата среща.До сензация обаче не се стигна.

Червените изнесоха лекция по превръщане на резултат през втората част и с голове на Фабиньо, Диас и Мане смачкаха изигралите сензационно първо полувреме испанци. Тогава головете вкараха Диа и Коклен.

В крайна сметка - превъзходен прочувствен мач, приключил по най-логичния метод. Ливърпул е на 10-и край в Шампионската лига в своята история. Това е огромният тим!

В досегашните девет финала англиският исполин 6 пъти е триумфирал с КЕШ.
Източник: standartnews.com