Отборът на Левски и чешкият Бохемианс завършиха 1:1 във втората

...

Левски направи 1:1 с Бохемианс

Отборът на Левски и чешкият Бохемианс приключиха 1:1 във втората инспекция на българите в турския курорт Белек.

В 13-ата минута софийският тим означи първото си попадение от игра през 2022-а година. Точен бе Билал Бари, който се възползва от неточност в отбраната на “зелените ” от Прага. Новото попълнение от Бразилия Цунами проби отляво и се опита да откри мароканеца, който след рикошет в защитник на съперника се оказа очи в очи с вратаря и даде задатък на “сините ”.

Още с първата си офанзива след почивката чехите стигнаха до равенството, откакто резервата Роман Квет бе прецизен.

В 89-ата минута Андреев избави " сините " от проваляне, като избави вратата си след удар от близко.

С втората инспекция завърши и първата част от подготовката на Левски. 26-кратните първенци ще останат в Турция, само че ще възобновят тренировки на 26 януари, след което ще изиграят още четири инспекции преди да се завърнат в София.