Отборът на Ботев (Враца) започна с поражение контролите си в

...

Ботев стартира със загуба контролите в Турция

Отборът на Ботев (Враца) стартира с проваляне контролите си в Турция. Тимът бе надвит от сръбския " Напредак " с 1:2.

Въпреки излизането напред в резултата посредством Даниел Генов, тимът на Тони Здравков пропусна 4-5 чисти положения и в последните 10 минути на дуела разреши сърбите да отбележат два гола, с което да завоюват инспекцията.

Наставникът Здравков остана удовлетворен от представянето на всички, макар самостоятелните неточности в края.

СЪСТАВЪТ НА БОТЕВ (ВРАЦА)

1 полувреме: Красимир Костов, Петко Ганев, Илия Миланов, Мартин Керчев, Атанас Зехиров, Аласан Н " Диайе, Чавдар Ивайлов, Андреас Васев, Владислав Узунов, Валери Домовчийски, Даниел Генов

2 полувреме: Христо Митов, Александър Станиславлйевич, Аласан Н " Диайе, Деян Иванов, Иво Михайлов, Даниел Гаджев, Христо Златински, Ангел Лясков, Даниел Генов, Петър Атанасов, Доминик Янков