Осмият гол на Шон Лонгстаф за сезона гарантира, че домакинската

...

Шон Лонгстаф изравни Нюкасъл срещу Брайтън

Осмият гол на Шон Лонгстаф за сезона подсигурява, че домакинската акция на Нюкасъл няма да приключи с проваляне, защото Брайтън излезе от дългото пътешестване на север с точка.

Халфът анулира откриването на Джоел Велтман в добавеното време на първото полувреме, с цел да обезпечи тъждество 1-1, което помрачи очакванията на свраките да се разклатят против петия Тотнъм по време на оставащата част от акцията във Висшата лига.

Не беше повече, в сравнение с гостите заслужаваха в деня, когато тимът на Еди Хау се бореше за плавността, която им оказа помощ да завоюват пет от предходните си седем мача в лигата против противници, подсилени от успеха над Астън Вила през предишния уикенд.

Домакините започнаха по съдбоносен метод пред аудитория от 51 997 на St James' Park, макар че Емил Крафт трябваше да направи значима интервенция, откакто Хулио Енсисо си проби път около Тино Ливраменто с прецизен завой и центрира отляво.

Енсисо се оказа същинска шепа, до момента в който гостите си проправяха път в мача и с...