Коби Майноо след това удвои преднината на Юнайтед девет минути

...

Манчестър Юнайтед спечели Купата на Англия, след като победи съперника си Манчестър Сити с 2-1 във финала на Уембли

Коби Майноо по-късно удвои преднината на Юнайтед девет минути по-късно с клиничен свършек.

Точно преди този момент бе анулиран гол когато Маркъс Рашфорд означи, само че Гарначо беше оценен като засада.

Джереми Доку върна един гол за Сити в края на второто полувреме, само че Юнайтед съумя да си обезпечи победа и да отмъсти за провалянето си във финала за ФА Къп от предишния сезон.

Победата значи, че тимът, който приключи осми във Висшата лига този сезон и на 31 точки зад първенеца Сити, си обезпечи място в Лига Европа.

И успеха идва на фона на спекулации, че мениджърът на Юнайтед Ерик загар Хаг ще бъде уволнен след разочароваща акция във вътрешното състезание.

Ако Юнайтед беше изгубил финала, те въобще нямаше да участват в Европа през идващия сезон.

Тази изключителна вест се актуализира и повече детайлности ще бъдат оповестени скоро.

Моля, опреснете страницата за най-пълната версия.

Можете да получавате вести за изключителни вести на смарт...