Носителят на Златната топка Кристиано Роналдо показа истинската си класа

...

Роналдо блесна за три минути и сам победи Египет

Носителят на Златната топка Кристиано Роналдо сподели същинската си класа и с голове в продължението на контролата сред Португалия и Египет, донесе успеха за своя отбор.

Мачът, който е част от подготовката на двата отбора за Мондиал 2018 се игра в Цюрих, Швейцария, и приключи с сложен триумф за португалците с 2:1.

Символичните домакинигубеха в резултата до втората минута на даденото от съдията продължение в мача, само че с два точни удара на Роналдо в границите на две минути, „ мореплавателите “ стигнаха до успеха.

Голът за Египет бе дело на новоизгряващата звезда на международния фубтоли и водещ голмайстор в Европа сега Мохамед Салах.

И двата гола на Роналдо бяха маркирани с глава, а асистенциите за тях бяха дело на Рикардо Куарешма.