Националният отбор на България по футзал загуби с 3:8 първата

...

Националите по футзал загубиха първата контрола с Молдова във Варна

Националният тим на България по футзал загуби с 3:8 първата от двете си контролни срещи с Молдова, която се игра довечера в зала " Владислав " на състезателен комплекс " Черно море " във Варна.

До третата минута на дуела момчетата на Емил Минчев и Велин Крачанов на два пъти повеждаха в резултата посредством Георги Карагеоргиев и Димитър Цветанов, само че допускаха равнене. До края на първото полувреме молдовците стигнаха до цялостен поврат - 2:4. Втората част стартира с пропусната дузпа от страна на Георги Карагеоргиев, а до финалната сирена гостите вкараха четири против единствено един гол за нашите, дело на Владимир Бахъров. Четири попадения за молдовците в този мач осъществя Лашко, два пъти прецизен бе Такот, един път се разписа Обадя, а Цветанов си вкара автогол.

Утре в 18 ч. двата отбора играят втора контрола между тях, още веднъж в зала " Владислав ".

Източник: petel.bg