Мениджърът на Тотнъм - Маурисио Почетино засипа с похвали футболистите

...

Почетино: Показахме характер срещу Ювентус

Мениджърът на Тотнъм - Маурисио Почетино засипа с похвали футболистите си, които доближиха до непълен поврат против Ювентус в снощния мач от Шампионска лига.

" Бианконерите " поведоха с два гола в границите на единствено девет минути, само че " шпорите " съумяха да се отърсят от първичния потрес и доближиха до зрелищно 2:2.

Ювентус и Тотнъм приключиха наедно
Страхотна драма, обрати и четири гола белязаха конфликта сред Ювентус и Тотнъм! (ВИДЕО)

Зрелищно 2:2 в Торино

" Фантастичен мач! Започнахме без нужната централизация и допуснахме два гола за 9 минути, само че показахме темперамент и това е отлично. Искам да поздравя играчите - да изглеждаш по този метод против тим като Ювентус на неговия стадион, значи доста. Ние даже заслужавахме повече от равенството, трябваше да победим.

Вече сме по-опитен и по-зрял тим. В последните няколко седмици непрекъснато израстваме. Мачът против Юве беше добра опция да се види до каква степен сме стигнали.

Във футбола постоянно е нужен шанс. Ювентус е обединен тим, само че ние имаме вяра, че ще можем да победим на " Уембли ", разяснява Почетино.