Мениджърът на Тотнъм Жозе Моуриньо гледа философски на загубата с

...

Моуриньо гледа философски на загубата от Байерн

Мениджърът на Тотнъм Жозе Моуриньо гледа метафизичен на загубата с 1:3 от Байерн (Мюнхен) в Шампионската лига нощес. Срещата бе без изключително значение за англичаните и наставникът бе дал отмора на част от звездите си, като Хари Кейн изобщо не бе в групата, а Хюн-Мин Сон влезе през второто полувреме. След мача португалецът съобщи, че е получил значима информация от него.

“Това бе добър мач за мен. Не желая да споделям, че съм си направил заключения, тъй като това е прекомерно мощна дума, само че мога да кажа, че получих значима информация. Ще ви дам съответен образец, с цел да ме разберете. Днес научих доста за Хуан Фойт. Той не бе изиграл и една минута откогато аз съм тук, тъй че през днешния ден научих доста за него в тези 90 минути. Повече, в сравнение с в трите седмици тренировки. Не съм си правил заключения за него, само че получих значима информация. Бих прдпочел да спечелим или да приключим наедно. Дори щях да съм по-доволен, в случай че Сон бе вкарал в края с цел да загубим с 2:3. Резултатът не бе значим, само че мачът бе значим по други аргументи. Не искахме да запишем неприятен резултат, който да хвърли сянка върху тима, само че аз научих много за доста от момчетата”, съобщи Моуриньо.
Източник: fakti.bg