Манчестър Юнайтед вкара четири гола във втори пореден мач. Три

...

Манчестър Юнайтед вкара четири гола във втори пореден мач

Манчестър Юнайтед вкара четири гола във втори следващ мач. Три дни откакто победиха Ливърпул с 4:0, " алените дяволи " завоюваха с 4:1 контролата си против Мелбърн Виктори, която се игра пред 74 157 души на " Мелбърн Крикет Граунд ".

Домакините съумяха да пернат в резултата след единствено пет минути игра. Разписа се Икономидис. Веднага след попадението футболистите на Ерик загар Хаг поеха напълно самодейността и съумяха да изравнят малко преди почивката. Изстрел на Скот Мактомини рикошира в бранител и трансферира вратаря за 1:1. Само две минути по-късно “червените дяволи ” към този момент имаха преднина с помощта на Антони Марсиал, който се възползва от положително центриране на Далот и пас с едно допиране на Еланга, с цел да се разпише.

На почивката Ерик загар Хаг, както и в дуела с Ливърпул, смени всички единайсет футболисти. Сериозна неточност на Ерик Баи в 75-ата минута пред наказателното поле на Манчестър Юнайтед можеше да сътвори огромни главоболия на отбора, само че до гол не се стигна. Котдивоарецът се реваншира с асистенция към Маркъс Рашфорд, който повиши на 3:1. В 90-ата минута Таит Чонг бе в основата на четвъртото попадение, откакто направи отличен независим пробив отдясно, след което успоредното му центриране бе пратено в мрежата от защитник на Мълбъри.

Английският гранд ще изиграе още четири другарски мача до края на месец юли - против Кристъл Палас (19 юли), Астън Вила (23 юли), Атлетико Мадрид (30 юли) и Райо Валекано (31 юли)./БГНЕС
Източник: bgnes.bg