Малко сме по-нервни, обществото не си е изяснило какво точно

...
Малко сме по-нервни, обществото не си е изяснило какво точно
Коментари Харесай

Гарелов: Ще има нови избори, нищо че ГЕРБ и Борисов не желаят

Малко сме по-нервни, обществото не си е изяснило какво тъкмо стана. Ако дотук е било " мафиотски живковизъм ", в този момент следва " инфлуенсърска народна власт ". Това съобщи в студиото на " Панорама " по Българска национална телевизия журналистът Иван Гарелов.

Почваме нов преход, с това ще се занимава с пропагандата. Изненадата на тези избори е, че въпреки всичко в някаква степен митингите съумяха, те победиха, колкото и да го отхвърлят някои, сподели Гарелов.

Той предвижда нови избори, а финансовата загуба от тях, по думите му, не е огромна. Борисов и ГЕРБ желаят да избегнат нови избори поради опцията президентът да назначи собствен длъжностен кабинет, добави Гарелов.

За времето на един длъжностен кабинет държавното управление едвам съумява да влезе в някаква тема преди да дойдат изборите, сподели още Иван Гарелов.

И регистрира като неточност, че Българска социалистическа партия не са били част от митингите против държавното управление.
Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР