Людмил Киров анализира поражението с 0:2 от Миньор (Перник). Нелепа загуба

...

Людмил Киров: Нелепа загуба за нас

Людмил Киров проучва провалянето с 0:2 от Миньор (Перник).

" Нелепа загуба за нас, като гола който допуснахме в началните минути, беше нещото от което най-вече се опасявахме. След като получихме втори гол, поизравнихме играта, само че за жал изпуснахме 2-3 чисти положения за гол. Неприятното за нас е и извънредно късата аварийна пейка с която разполагаме до зимната пауза. Групата включваше 17 футболисти, като даже с нас пътува и третия вратар Даниел Николов, откакто Теодор Костов бе повален още веднъж от вирусно заболяване. Искам да поздравя особено младият Кристиян Господинов за страхотното включване през второто полувреме и то пред екзалтираната аудитория на Миньор. Остават ни 3 мача до края на есенния полусезон, като ще се опитаме да спечелим оптимален брой точки. Двубоят ни с Арда (Кърджали) е бонус и ще поставим оптимални старания с цел да се представим по заслужен метод. Призовавам всички последователи да ни поддържат в семейството с ЦСКА 1948 II ".