Локомотив Пд е първият полуфиналист за Купата на България. Черно-белите

...

Локомотив е първият полуфиналист за Купата на България.

Локомотив Пд е първият полуфиналист за Купата на България. " Черно-белите " победиха ЦСКА 1948 с 2:0 на " Лаута " с попадения на Димитър Илиев и Бирсент Карагерен.

Пловдивчани изиграха стабилен мач и бяха по-добрите на терена.

В 41-та минута Димо Атанасов игра с ръка в наказателното поле, а Димитър Илиев се разписа при последвалото осъществяване от дузпата..

И през второто полувреме обстановката на терена не се промени изключително, като основно бе изгонването на Димо Атанасов с втори жълт картон в 65`. Само две минути по-късно Карагерен с акуратен удар от границата на наказателното след това се разписа за 2:0.

В 73-та минута стражът на ЦСКА 1948 избави рисков удар на Момчил Цветанов с левия крайник, а до края на дуела по този начин и не се стигна до повече попадения.
Източник: standartnews.com