Левски продължава да няма домакинска победа за тази година на

...

Нов шок за Левски на Герена

Левски продължава да няма домакинска победа за тази година на своя стадион! Странната серия продължи със загубата през днешния ден от Царско село с 0:1.

Ситуацията в отбора на сините става в действителност комплицирана.

Началните минути бяха относително спокойни, като първият удар - неакуратен, и първият корнер, са за гостите.

След това  " сините " опитваха да пробият по фланговете, откъдето до момента пристигнаха и двете по-сериозни рискове.

Божидар Васев вкара с глава в добавеното време на първата част, след добра офанзива отляво на гостите!

Това е историческо първо попадение на този отбор във вратата на гранда.

Левски преди този момент загуби Найджър Робърта поради травма.

Домакините се посъбудиха при започване на второто полувреме. само че нищо повече от това.

В 72-ра минута имаше отлична обстановка за гостите.

Мохамед Браихими се забави самичък против Николай Михайлов и Здравко Димитров съумя да го блокира

Левски стигна до прецизен удар във вратата на Джони Пласид, 15 минути преди края на мача..

Отборът на домяакините пропиля неповторима опция да изравни резултата 60 секунди преди края на постоянното време!

Живко Атанасов уцели гредата.

След тази драма за повече нямаше време. Тимът на Любослав пенев си потегли с трите точки.

Още по-интересното е, че Царско село оглави класирането с еднакъв брой точки с ЦСКА - по 7, само че с по-добра голова разлика.

Левски е на сериозната за тима 12-та позиция, единствено с 1 точка от три мача.

Източник: standartnews.com