Летящият високо тим на Аталанта имаше тежък следобед в италианската

...

Наполи унижи Аталанта на връх рождения им ден

Летящият високо отбор на Аталанта имаше тежък следобяд в италианската Серия " А ". " Богинята " бе попиляна при гостуването си на Наполи с 1:4. Селекцията на Дженаро Гатузо изигра съвършен дуел като реши всичко още през първото полувреме, когато вкара всичките си попадения в мрежата на Спортиело.
Снимка: БГНЕС  Наполи унижи Аталанта на връх рождения им ден (ВИДЕО)
По този метод " партенопеите " демонстрираха негодуванието си от решението на италианския футболен съюз, който през седмицата отсъди тяхната служебна загуба в дербито против Ювентус, а също по този начин им лиши и една точка от техния актив.

Страхотно преимущество за домакините даде мексиканецът Ервинг Лозано, който в средата на първата част се разписа два пъти в границите на 180 секунди.

В 30-ата минута ужасът за бергамаските стана още по-голям, когато Матео Политано матира Спортиело със мощен шут от междинна отдалеченост. Малко преди паузата, името си измежду голмайсторите записа и рекордната нигерийска покупка Виктор Осмиен. Африканецът също означи с отдалечен удар, който мина под плонжа на Хосе Луис Паломино.
След почивката темпото на игра очевидно спадна. Това спомогна на Аталанта да стигне въпреки всичко до почетен гол, който беше дело на появилия се като запаса Ламерс в 72-ата.

В идващия кръг Аталанта приема вкъщи Сампдория. Наполи има аудиенция на новака Беневенто.
Източник: fakti.bg