Крумовград се върна на победния път във Втора лига, след

...

Крумовград надви Спартак с гол в добавеното време

Крумовград се върна на победния път във Втора лига, откакто се наложи над Спартак (Плевен) вкъщи с 2:1 в финален мач от 6-ия кръг на шампионата. Отборът, воден от Акис Вавалис, бе по-активният през по-голямата част от дуела, само че стигна до триумфа едвам в добавеното време.

В воин за спечелилите се трансформира появилият се от аварийна пейка Ахмед Осман, който донесе трите точки на своя отбор с гол в 92-рата минута. Цветелин Радев откри резултата за домакините от Крумовград в 27-мата минута, а четвърт час преди края на постоянното време Клаубер Сантана възвърне паритета. " Сините " приключиха срещата с 10 души на терена, защото Дилан Пепе бе изпъден в заключителните секунди. На два пъти шансът обърна тил на Крумовград, откакто гредата се оказа последна спънка пред гола.

По този метод футболистите на Вавалис прекъснаха серията си от три следващи мача без победа във Втора лига и с днешния триумф се изкачиха на четвъртата позиция с актив от 10 точки.