Корнелия Нинова гласува в 07:30 часа в избирателна секция 48

...
Корнелия Нинова гласува в 07:30 часа в избирателна секция 48
Коментари Харесай

Нинова: Гласувах за необратима промяна

Корнелия Нинова гласоподава в 07:30 часа в изборна секция 48 в 25 ОУ „ Д-р Петър Берон “ на ул. „ Балканджи Йово “ №22 в регион „ Красно село “ в София.

„ Гласувах смяната да продължи, да бъде сигурна и необратима. Гласувах за самостоятелна и суверенна България “, това съобщи водачът на Българска социалистическа партия, откакто упражни правото си на избор.

" Излезте и гласувайте, аз гласувах с машина, доста е елементарно ", прикани тя, представена от Българска национална телевизия.

По думите ѝ, би трябвало да се направи кабинет, тъй като ни предстоят значими решения за България. Всичко минава през постоянен парламент и държавно управление.

Лидерът на Българска социалистическа партия счита, че изборната интензивност ще е по-ниска спрямо изборите през април.
Източник: fakti.bg


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР