Израелският рефер Орел Гринфелд получи наряд за изключително важния за

...

Съдбата на Лудогорец в ЛЕ в ръцете на израелец

Израелският рефер Орел Гринфелд получи наряд за извънредно значимия за бъдещето на Лудогорец в Европа мач против Хофенхайм. Двубоят сред двата отбора на „ Райн Некар Щадион “ от Група „ С “ на Лига Европа ще се играе в четвъртък от 20:00 часа.

Асистенти на Гринфелд ще бъдат сънародниците му Дани Красиков и Рой Хасан. За спомагателни рефери са назначени Ели Хакмон и Зив Адлер, а четвърти арбитър ще бъде Амихай Йехошуа Мозес.

Това ще бъде втори допир на Орел Гринфелд с български тим в интернационален мач. На 4 юли 2013 година той свири домакинското нулево тъждество на Левски с Иртиш в Лига Европа, а на 7 октомври 2016 година беше рефер на домакинската загуба на националния тим до 21 години с 0:3 от Дания.