Именитият германски клуб Кьолн записа пета поредна загуба от началото

...

Кошмарът за Кьолн продължава с нов епизод

Именитият немски клуб Кьолн записа пета поредна загуба от началото на сезона в Бундеслигата и остава твърдо на последното място без нито точка на своя сметка. Този път тимът отстъпи у дома с 0:1 от Айнтрахт (Франкфурт), без значение че насочи цели осем удара в очетанията на вратата.

Грешка в отбраната обаче разреши на Мият Гачинович да излезе самичък против вратаря в 22-ата минута, след което съдията реши, че там той е бил фаулиран. От бялата точка новият нападател на гостите Себастиен Алер откри головата си сметка в шампионата.

В 33-ата минута играчите на Кьолн също претендираха за углавен удар, само че реферът беше на друго мнение.
Es war ein Spiel auf ein Tor, ein großer Fight und trotzdem bleibt es bei einer bitteren Niederlage.
___#KOESGE 0:1 (90.) #effzeh pic.twitter.com/7OeWatiDIo
— 1. FC Köln (@fckoeln) September 20, 2017

Най-големия пропуск пред вратата на Айнтрахт сътвори Юя Осако, който в 79-ата минута не съумя да осъществя от няколко метра.

Като към тези провали на “козлите” прибавим и това от Арсенал в Лига Европа преди седмица, излиза наяве в каква рецесия е съставът.

От своя страна тимът от Франкфурт записа втора победа, с което последователно стартира да намира себе си след неувереното начало. За Айнтрахт това беше първи триумф в Кьолн от 23 години насам

СТАТИСТИКА

МИНУТА Пожарна охрана МИНУТА

КЛАСИРАНЕ Бундеслига 5 кръг, сряда 20 септември  Кьолн 0:1краен резулат  Айнтрахт (Франкфурт)