Етър завърши при резултат 0:0 домакинството си на Ботев (Враца)

...

Етър не успя да преодолее Ботев Враца

Етър приключи при резултат 0:0 семейството си на Ботев (Враца) в мач от 24-ия кръг на efbet Лига. Основното причина мачът да приключи без попадения бяха храбрите намеси на стража на врачани Красимир Костов, както и гредите на вратата на гостите. Играчите на Александър Томаш натиснаха още от първите минути, а Миси Мезу бе доста покрай гол, само че Костов се намеси уверено.

Играта се водеше основно в центъра и нямаше доста обстановки през първата част. Златински получи опция да заплаши " болярите ", само че топката мина над гредата.

След почивката Етър натисна, само че се изправи против малшанса. Мечев разтресе напречната греда, а при добавката Костов мазета удара на Боруков момент преди да влезе във вратата. Още в идната офанзива голмайсторът на Етър насочи мощен шут, който още веднъж срещна гредата.

До края на мача домакините опитваха да стигнат до гол, само че защитата на Ботев (Враца) се оправи.

Етър е с 21 точки на 11-ото място, до момента в който врачани са на 12-а позиция с 19.
Източник: fakti.bg