Дарина Павлова нажежи страстите до червено, след като пусна свои

...
Дарина Павлова нажежи страстите до червено, след като пусна свои
Коментари Харесай

Мрежата се изчерви. Дарина Павлова гола СНИМКИ

Дарина Павлова нажежи пристрастеностите до алено, откакто пусна свои фотоси по бански, който почни нищо не оставя на мъжките мечти. 60-годишната вдовица на Илия Павлов няма терзание от голотата и скри шапката на доста млади девойки с безупречния си външен тип.


-->
Мадам Мулти, както я назовават, е на 5-звездна отмора в Италия, само че вместо да се хвали с първокласния хотел, тя реши да покаже на целия свят какво тяло се крие под облеклата й, написа Шоу БЛИЦ.

Павлова събира загар на доста първокласно място в Италия, като през множеството време избира да бъде на яхта с богатите си другари.



Милионерката се намира в град Иския в Италия по случай фестивала " Иския Глобал фест ". Там си е уговорила няколко значими срещи, измежду които е и с новото гадже на Григор Димитров. Румънската хубавица Мадалина Геня ще показа пред фестивалната аудитория новата лента, в която взе участие - Deep Fear: Dive to Survive.

Вдовицата на убития началник на " Мултигруп " Илия Павлов, която сега е и продуцент на холивудски продукции, ще се срещне с Мадалина, с цел да й предложи роля във филм, който счита да продуцира.
Източник: standartnews.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР