Бившият футболист на Левски и Берое Борислав Цонев донесе точка

...

Борислав Цонев носи точка на хърватския си тим

Бившият футболист на " Левски " и " Берое " Борислав Цонев донесе точка на хърватския си отбор " Интер " Запрешич в мача против " Горица " в шампионата.

Българският полузащитник съумя да изравни за 1:1 в оспорваната среща от 19-ия кръг на шампионата. За отбора на Цонев това е второ следващо тъждество, след ремито с " Хайдук " Сплит. " Интер " обаче е в серия от 5 мача без триумф във всички шампионати, като за последно победи " Дубрава " Загреб в средата на ноември.

След като още в 1-ата минута Зволински се регистрира с попадение за домакините, тимът на Цонев стана по-активният на терена. За това спомогна и аленият картон за състезател на " Горица ". В 60-ата минута българският футболист се ориентира по отличен метод след центриране на негов съотборник и прати топката във вратата на противника.

За Цонев това е 7-ми гол за " Интер ", откакто мина в отбора от " Берое " при започване на 2019 г.
Източник: btvnovinite.bg