Българският защитник Христофор Хубчев изгледа от пейката загубата на своя

...

Не дадоха шанс на Хубчев да дебютира срещу Олимиакос

Българският бранител Христофор Хубчев изгледа от пейката загубата на своя нов тим Лариса с 0:3 от Олимпиакос в среща от 16-ия кръг на гръцкото състезание. Хубчев, който беше притеглен от Дунав, попадна в групата на домакините, само че по този начин и не се появи в игра.

Иначе Лариса се държа почтено до почивката, пристигнала при нулево тъждество, само че след нея Олимпиакос означи три безответни гола. Резултата откри Марко Марин в 54-ата минута, а Карим Ансари (68’) и Урош Джурджевич (89’) затвърдиха триумфа на първенците.

В дуела имаше доста напрежение и в няколко обстановки се стигна до замяна на по-остри реплики сред футболистите, само че реферът овладя пристрастеностите.

В класирането отпред е Олимпиакос с 35 точки, следван от АЕК и ПАОК с по 34. Лариса е на 8-о място с 20 точки.