Българският защитник Андреа Христов остана през цялото време на скамейката

...

Българите останаха неизползвани резерви в Серия Б

Българският бранител Андреа Христов остана от самото начало на скамейката на запасите на отбора си Козенца, който загуби с 1:3 гостуването си на новия водач в класирането на Серия " Б " Кремонезе. Срещата бе от 35-ия кръг на италианската втора дивизия. " Вълците " от Козенца съумяха да изненадат противника си с гол от съблекалнята - още във втората минута. След това обаче дуелът не се разви по стремежи от гостите метод, защото още преди почивката Кремонезе поведе с 3:1, а през второто полувреме резултатът не бе изменен. Кремонезе се изкачи преди всичко в класирането, събирайки 66 точки.

На втората позиция се смъкна някогашният отбор на Валери Божинов Лече, който остана с 65 точки след загубата си с 0:1 от Реджина като посетител. За Реджина по този начин и не се появи в игра българският нападател Андрей Гълъбинов, който изгледа цялата среща от пейката.

Реджина заема 12-о място в подреждането с 47 точки, а Козенца е на 17-а позиция (от 20 отбора) с 28 точки.