Българският национал Филип Кръстев игра 15 минути за победата на

...

Филип Кръстев с 15 минути в САЩ, Меси пада

Българският национал Филип Кръстев игра 15 минути за успеха на ФК Лос Анджелис с 4:2 при гостуването си на Остин от Западната конференция на американската Мейджър Лийг Сокър.

Кръстев се появи в игра в 75-а минута на мястото на поляка Матеуш Богуш при 4:0 в интерес на неговия тим. В края домакините върнаха две попадения, като второто падна след автогол на някогашния капитан на Ювентус Джорджо Киелини.

Отборът на Кръстев към този момент си обезпечи място в плейофната фаза на шампионата.

Лионел Меси се завърна в игра за своя Интер Маями при загубата от водача в Източната конференция Синсинати с 0:1.

Аржентинската мегазвезда пропусна последните срещи на своя тим поради травма, само че към този момент е възобновен и влезе в игра в 56-а минута. Дори и появяването на Меси не оказа помощ на Интер Маями и в 78-а минута Алваро Бареа осъществя единствения гол и донесе успеха за Синсинати.

Интер Маями е предпоследен в Източната конференция без шансове за плейофите.
Източник: novsport.com