Българският баскетболист Александър Везенков не успя да помогне на Олимпиакос

...

Везенков най-резултатен за Олимпиакос в мач от Евролигата

Българският баскетболист Александър Везенков не съумя да помогне на Олимпиакос да се избави от загуба против Монако във втория мач от четвъртфиналните плейофи на Евролигата. Гръцкият отбор отстъпи със 72:96 (16:10, 12:30, 23:29, 21:27) вкъщи. По този метод серията е изравнена - 1-1 триумфа. Играе до три победи от пет срещи.

Александър Везенков бе най-резултатен за Олимпиакос с 14 точки за 32 минути на терена. Тайлър Дорси и Костас Папаниколау вкараха по 12 точки за гръцкия гранд

Майк Джеймс изигра мощен мач за Монако и приключи с 23 точки, а с 19 точки и 5 битки се регистрира Данило Анджушич.

Сега предстоят две семейства за Монако като първото е на 27 април, а второто – на 29 април. Ако се стигне до пети мач, той ще се играе в Гърция, а датата ще бъде избрана в допълнение.
Източник: bnr.bg