Аделина Радева, която водеше съботно-неделния блок на БНТ на 24

...
Аделина Радева, която водеше съботно-неделния блок на БНТ на 24
Коментари Харесай

Ето кога Жоро Любенов се връща в БНТ

Аделина Радева, която водеше съботно-неделния блок на Българска национална телевизия на 24 и 25 октомври, разгласи по кое време титулярът на " Денят стартира " Георги Любенов се връща в ефир. 

" Живот и здраве идната събота и неделя ще се видите с Георги Любенов. Той тогава се връща на екран ", разгласи Радева.

В първото издание на " Денят стартира "  след новината за положителния резултат на Любенов, предаването дирижира Мариана Векилска. Твърди се, че продуцентите я освободили единствено след една изява, тъй като не желали да я претрупват с работа и през уикенда, защото тя води личното си предаване  " България в 60 минути " всеки работен ден. 

Аделина Радева се завърна още веднъж в Българска национална телевизия в края на май, откакто напусна Нова, където водеще утринния блок дружно с Виктор Николаев. От началото на юни тя е в екипа на дирекция " Информация " за вести и настоящи излъчвания на публичната телевизия, като се причисли и към екипа на публицистичното предаване " Още от деня ", което се излъчва всеки работен ден по БНТ1.
Източник: standartnews.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР