С главата всичко е наред, но се движел тежкоЗдравословното състояние

...
  С главата всичко е наред, но се движел тежкоЗдравословното състояние
Коментари Харесай

Михаил Горбачов в болница вече 6 месеца

 

 

С главата всичко е наред, само че се движел тежко

Здравословното положение на последния президент на Съюз на съветските социалистически републики Михаил Горбачов е „ доста неприятно ”. Новината заяви журналистът Алексей Венедиктов. От шест месеца живее в болница, осведоми БГНЕС.

„ С главата всичко е наред, само че се движи тежко, натрупаха се доста заболявания, въпреки всичко е на 88 години. Последните две години е доста неприятно: към този момент шест месеца той живее в болница ”, сподели Венедиктов.

По думите му Горбачов следи за новините от смарт телефон или таблет. Той научил за сериала „ Чернобил ”, само че някогашният президент отказал да го гледа, тъй като „ му е тежко ”.
Източник: standartnews.com


СПОДЕЛИ СТАТИЯТА


КОМЕНТАРИ
НАПИШИ КОМЕНТАР