Ювентус (Малчика) надви Янтра с 1:0 в Полски Тръмбеш. Двубоят

...

Ювентус с победа в Полски Тръмбеш

Ювентус (Малчика) надделя Янтра с 1:0 в Полски Тръмбеш. Двубоят е от 20-ия кръг на Северозападната Трета лига. Мартин Милков обезпечи триумфа в 20-ата минута след контраофанзива. Той имаше и още две обстановки, само че не стигна до голово състояние. Отборът му се защитаваше през целия мач и устоя.

Домакините натискаха и пропускаха да вкарат. В 82-ата минута Любомир Генчев не съумя от дузпа. След последния съдийски сигнал настана сдърпване. Съдията подвигна червени картони на Тони Маречков от Янтра и вратаря на гостите Димитър Височков.

Carlsberg " Домът на Феновете " е новата секция на Sportal.bg за игри. С регистрацията си Вие ще можете да персонализирате Вашето наличие и да участвате в нашите игри за страхотни награди.