Юношите младша възраст на Черно море записаха успех с 4:1

...

17-годишните “моряци” биха Левски Раковски под Аспарухов мост

Юношите младша възраст на Черно море записаха триумф с 4:1 при семейството си на Левски Раковски на стадион " Корабостроител " под Аспарухов мост в мач от 4-тия кръг на Елитната група до 17 години.

“Моряците ” на Тодор Каменов поведоха в резултата в 18-ата минута посредством Тони Иванов, а в 30-ата Николай Златев повиши на 2:0. Златев удари и греда през първата част, а Иванов пропусна да вкара втория си гол в мача, останал очи в очи със стража на гостите.

След почивката Черно море продължи да диктува събитията на терена и в 60-ата минута Николай Златев направи резултата типичен. Той се разписа от дузпа. В 75-ата Симар Емин повиши на 4:0 след независим пробив, а в самия завършек на срещата гостите понижиха от дузпа.

В сряда, 18 септември, Черно мор гостува на Ботев Пловдив. Мачът е от 12 часа.

Съставът на Черно море:  Денислав Жеков, Ясен Минчев (46-Петър Иванов), Димитър Колимечков, Наско Янков, Александър Иванов, Берк Джевдет, Теодор Тотев, Николай Златев (61-Жечко Йорданов), Марин Петков (46-Антон Михайлов), Тони Иванов (80-Стелиян Чалъков), Симар Емин.

Следете PETEL.BG всяка минута 24 часа в денонощието последните вести - такива, каквито са, от Света, България и Варна!

Изпращайте вашите фотоси на [email protected] когато и да е на дежурния редактор!