Вторият отбор на Локомотив II (Пловдив) допусна домакинско поражение в

...

Дубълът на Локо загуби изненадващо от Верея

Вторият тим на Локомотив II (Пловдив) позволи домакинско проваляне в следващия кръг на Югоизточната Трета лига. “Черно-белите ” отстъпиха на Верея (Стара Загора) с 0:1 в Садово.
Прочетете още
Единственото попадение падна в 9-ата минута. Александър Георгиев върна неразчетено към стража Стилян Иванов и си означи автогол. През втората част Локомотив II натисна съществено своя противник, само че пловдивчани не съумяха да стигнат до изравнително попадение.

В класирането Локо 2 е на 9-та позиция с 61 точки, а Верея е на последна позиция с едвам 6 точки.

На 27.05 “черно-белите ” гостуват на Розова котловина. Двубоят на стадион “Севтополис ” в Казанлък е от 18:00ч.

Локомотив 2:  Стилян Иванов, Антон Коспартов, Видол Сейменски, Александър Георгиев, Габриел Земярски, Сами Мехмедов,
Ефе Али, Борислав Гадженаков, Пламен Петров, Мартин Иванов, Марио Начев

Верея:  Кристиян Филипов, Георги Костов, Християн Първанов, Владимир Зафиров, Константин Желев, Милен Стоянов, Габриел Енергиев, Веселин Митев, Михаил Коджабашев, Севдалин Юлиянов, Томас Енчев

Източник: trafficnews.bg