Вратарят на Белгия Тибо Куртоа остана разочарован от загубата с

...

Куртоа: За един вратар е трудно да преглътне такъв гол

Вратарят на Белгия Тибо Куртоа остана отчаян от загубата с 0:2 от Мароко в група " F " на Световното състезание. Стражът може да бъде винен за първото попадение в мача Абделхамид Сабири. Той призна, че му е мъчно да преглътне този гол.

" Играхме по-добре, в сравнение с в мача с Канада. Притежавахме топката в първото полувреме, само че не създадохме задоволително положения. Мароканците играха на контри и разчитаха на статични положения. Ние не се справихме добре при статичните положения. Първият им гол не трябваше да влезе. Нашата защитни линия бе прекомерно високо. Не е елементарно за вратар да преглътне подобен гол. След това не запазихме успокоение, не играхме нашата игра, прекалено много дълги топки имаше. Но имахме шанса да победим в първия мач и всичко е допустимо. Преди създавахме доста положения, само че към този момент не е по този начин. Ще забележим след мача в четвъртък. Той ще бъде край. Ако мине зле, можем да приказваме. Но аз се надявм да се класираме ", завяи след мача вратарят на Реал Мадрид.

Снимки: Imago