В контролна среща играна на терена с изкуствена настилка в

...

Кариана/Ерден/ и Спартак си вкараха 6 гола, но не се победиха

В контролна среща играна на терена с изкуствена настилка в село Ерден тимовете на "Кариана " и "Спартак " (Плевен) приключиха наедно 3:3.
Гостите, които са водачи в есенното класиране на Северозападната трета лига, откриха резултата още в 3-та мин. Тогава Владимир Мичев игра с ръка в наказателното поле, основният арбитър Николай Малджански отсъди дузпа, която Цветан Петров трансформира в гол. В 8-та мин. най-новото попълнение в състава на карианци Красимир Илиев засече с глава на далечната греда центриране на Ивелин Илиев-Шакири и възвърне равенството. Домакините поведоха в 23-та мин. посредством Николай Дичев. Централният бранител на Кариана се разписа с глава, като аситенцията още веднъж бе на Шакири. Малко по-късно Цветан Петров изравни, а до края на полувремето Благовест Ленков вкара трети гол за Спартак и плевенчани още веднъж поведоха.
След почивката карианци натиснаха и в 57-та мин. удар на влезлия като запаса Леонел Матадос рикошира в тялото на Иво Върбанов и влезе в мрежата за 3:3. До края на мача домакините изпуснаха няколко чисти положения, удар на Александров от гостите пък срещна напречната греда. Заради разтежение инспекцията пропусна преотстъпеният от "Монтана " нападател Димитър Георгиев.

"Кариана ": Станев, Дичев, Д.Иванов, Предев, Цолов, Кр. Илиев, Мичев, Цв.Тодоров, Ив. Илиев, Игнатов, Бастунов (Начев, Г. Илиев, Николов, Матадос, Хр. Илиев, Матадос, Цв. Иванов, Ян. Иванов).
"Спартак ": Т. Тодоров, Ст. Иванов, Паликрушев, Върбанов, Макавеев, Бенков, Тих.Тодоров, Петров, Л. Тодоров, И. Иванов, Ленков (Ковачев, Димитров, Раденцов, Хюсенов, Александров, Димитров, Хр.Тодоров).

Главен арбитър: Николай Малджански.

Помощници: Вени Живков, Николай Михайлов.
Източник: bulnews.bg