Уест Хам осъществи невероятен обрат в последните 15 минути на

...

Фантастичен обрат на Уест Хам за 15 минути

Уест Хам реализира необикновен поврат в последните 15 минути на семейството си на Хъдърсфийлд. " Чуковете " губеха с 1:3, само че стигнаха до победа с 4:3. Основна заслуга за триумфа имаше Хавиер Ернандес, който се появи в игра на почивката, само че осъществя последните два гола в мача.

Домакините поведоха след тъкмо изпълнена дузпа от капитана си Марк Нобъл, само че противникът им обърна до 1:3. Бакуня и Грант на два пъти се разписаха за гостите. Огбона вкара за 2:3 в 75-ата минута преди да пристигна времето на Чичарито.

Отборът на Маурисио Пелегрино е девети в класирането с 42 точки. Почти сигурният изпадащ Хъдърсфийлд остана на дъното с 14 точки.

ПРОГРАМАТА НА УЕСТ ХАМ
ПРОГРАМАТА НА ХЪДЪРСФИЙЛД Премиър лийг 31 кръг, събота 16 март  Уест Хам 4:3краен резулат  Хъдърсфийлд