ЦСКА записа 4-а поредна победа, като за пореден път спечели

...

ЦСКА с лесна победа в Русе

ЦСКА записа 4-а поредна победа, като за следващ път завоюва по трансформиралия се в патент за Нестор ел Маестро метод - спестовна игра и успеваемост пред гола. " Червените " завоюваха с 2:0 гостуването си на Дунав в Русе и се изравни на върха в класирането с Лудогорец.
Гостите от столицата съвсем проспаха първото полувреме, само че все пак вкараха гол малко преди почивката. Автор беше Мауридес, който се разписа с глава след центриране от директен свободен удар на Тиаго - 0:1.
Само минута след окриването на второто полувреме ЦСКА реши мача след чудесно солово осъществяване на Джеси - 0:2 за армейците.
Победата на 0 продължава мощния ход на " алената " отбрана, която е позволила едвам 5 попадения от началото на сезона. Отборът е и с 3-ото най-хубаво нахлуване - 31 гола в 16 мача. Толкова попадения има и Левски, само че " сините " са с мач по-малко.
Източник: actualno.com