В София вече се движи двуетажен автобус
Той ще е по досегашната линия 505, която се преименува на X50. С показател " Х " към този момент ще се значат експресните линии в града.
Първият курс беше на 24 юни.
Линията потегля от Орлов мост и ще се движи в почивните дни с работно време от 9:30 до 17:30 ч. Първият курс от Орлов мост ще е в 9:30 ч., а последният от парк " Врана " - в 17:05 ч.
Пътуването в една посока ще е 20 минути. По маршрута си линията ще обслужва спирките " Хотел Плиска ", " МБАЛ Света Анна " и " Метростанция Цариградско шосе ". Пътуването ще става с всички транспортни документи, издавани от Център за градска подвижност.
Първият курс беше на 24 юни.
Линията потегля от Орлов мост и ще се движи в почивните дни с работно време от 9:30 до 17:30 ч. Първият курс от Орлов мост ще е в 9:30 ч., а последният от парк " Врана " - в 17:05 ч.
Пътуването в една посока ще е 20 минути. По маршрута си линията ще обслужва спирките " Хотел Плиска ", " МБАЛ Света Анна " и " Метростанция Цариградско шосе ". Пътуването ще става с всички транспортни документи, издавани от Център за градска подвижност.
Източник: dnesplus.bg
КОМЕНТАРИ