Team Liquid се справи без проблем с отбора на Evil

...

Liquid се справи с Цветелин Димитров и Evil Geniuses

Team Liquid се оправи без проблем с тима на Evil Geniuses във втората си среща от група D на CS:GO шампионата ESL Pro League. Северноамериканското дерби приключи при резултат от 2:0 (16-7, 16-8).

С днешната загуба Цветелин " CeRq " Димитров и съотборниците му продължиха неприятната си серия, като към този момент се намират на последно място в своята група, а на следващия ден им следва мач против турския Eternal Fire.

Подобно на вчерашната борба против Cloud9, през днешния ден " гениите " още веднъж избраха да започват на Inferno.

След като двата тима си размениха по няколко рунда в самото начало на мача, от Liquid съумяха да стъпят крепко на краката си и да приберат CT Side-а с 10-5. Доминацията на отбора продължи и във второто полувреме и разумно играчите на Ник " nitr0 " Канела си прибраха картата.

Последва надалеч по-равностойният, изключително в първата си част, Dust 2, който пък бе и изборът на Liquid.

Първата половина мина рунд за рунд, като с помощта на сполучливите финални 3 рунда от халфа, преднината отиде за TL. Вече като терористи, " гениите " нямаха сходен шанс и оставиха и втория мап на съперника си, с което се подредиха на дъното на група D.