Струмска слава се наложи над дублиращия отбор на Ботев (Пловдив)

...

Струмска слава се върна на върха във Втора лига след бой над дубъла на Ботев

Струмска популярност се наложи над дублиращия тим на Ботев (Пловдив) като посетител с 3:0 и още веднъж се върна на върха във Втора лига. По този метод радомирският отбор остава непобеден от началото на сезона.

Над всички за спечелилите бе Цветомир Цанев, който се появи от аварийна пейка и се регистрира с две попадения. Той откри резултата в 50-ата минута, а четвърт час преди края на постоянното време повиши на 2:0.

Дълбоко в продължението на срещата Красимир Панчев оформи класическото 3:0 за Струмска популярност.

" Жълто-черните " не съумяха да се опълчват на своя противник, макар че част от футболистите от представителния тим взеха присъединяване в днешния мач.

Това бе четвърти триумф за Славата след първите 6 кръга, до момента в който " канарчетата " остават на дъното на класирането с едвам 2 точки.

В петък тимът на Юрий Васев приема Монтана, а Ботев (Пловдив) II гостува на Спартак в Плевен.